Oczyszczanie organizmu

imgWszelkie działania związane z poprawą zdrowia, wyglądu skóry i kondycji fizycznej powinny rozpoczynać się od oczyszczenia organizmu. Jest to naturalny sposób wspomagania ciała w usuwaniu toksyn i nagromadzonych zanieczyszczeń, które obniżają jakość życia człowieka a przede wszystkim są przyczyną większości chorób.

W dzisiejszym świecie jesteśmy przeciążeni toksynami, których nasze ciało nie jest w stanie bez pomocy ani przetworzyć, ani wydalić. Narażenie na działanie toksyn następuje poprzez spożywanie wysoko przetworzonych pokarmów, picie zakażonej wody oraz wdychanie zanieczyszczonego powietrza – to tylko niektóre z najczęstszych ich źródeł. Zanieczyszczenia i złogi najczęściej odkładają się w płucach, jelitach, stawach, wątrobie, nerkach, skórze a także włosach.

Objawy sygnalizujące, że nasze ciało jest zatrute toksynami to między innymi uczucie zmęczenia, zaparcia, stany zapalne, zaburzenia trawienia, zwolniony metabolizm, przyrost wagi ciała, gazy, wzdęcia, drażliwość, pojawienie się przewlekłych chorób.

W naszym gabinecie proponujemy oczyszczenie ciała, poprzez doskonałe i skuteczne metody detoksykacji: metodę dr. Jonasa oraz metodę Body Detox. Mają one na celu wydalenie toksyn, usunięcie bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów. Bez ich skutecznego neutralizowania i usuwania, nasze ciało choruje i starzeje się znacznie szybciej.