Dietetyka

Nich Twoje pożywienie będzie dla Ciebie lekarstwem,
a Twoje lekarstwo pożywieniem.

Hipokrates, ok. 460 – 377 p.n.e.

 

imgW ostatnich latach naukowcy przeprowadzili szereg badań nad wpływem jedzenia na nasze zdrowie. Konkretne dowody przemawiają za tym, że przewlekłe choroby, stany zapalne, alergie czy dolegliwości reumatyczne jak również nowotwory, zaburzenia odporności oraz niepłodność kobiet, w dużym stopniu łączą się z rodzajem spożywanych produktów. W przypadku takich chorób jak: otyłość, nadciśnienie, cukrzyca czy wysokie stężenie cholesterolu to tryb życia, oraz to co spożywamy decyduje, kto zachoruje i kiedy to się stanie. Nie trzeba być naukowcem, aby zdać sobie sprawę, że pokarm może zapobiegać chorobom i je leczyć, bowiem pokarm jest lekarstwem. 

Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny, różnimy się wiekiem, budową, aktywnością fizyczną, nawykami, ale przede wszystkim chemią naszego ciała, dlatego niemożliwe jest stosowanie przez wszystkich jednej, uniwersalnej diety. W naszym gabinecie dowiesz się jak poprawić stan zdrowia, zmniejszyć masę ciała, osiągnąć lepsze wyniki stosując najdoskonalszy z leków – pokarm.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc:

  • Osobom chcącym zdrowo, skutecznie i bez efektu jo-jo schudnąć.
  • Osobom chcącym przytyć.
  • Osobom narażonym lub już cierpiącym na choroby dietozależne. Jeśli lekarz zalecił dietę nie wyjaśniając szczegółów lub jeśli nie zalecał a cierpisz na cukrzycę, choroby układu pokarmowego, choroby układu krążenia, alergie lub nietolerancje pokarmowe i wiele innych.
  • Osobom uprawiającym sport rekreacyjnie lub zawodowo, które chcą zbudować masę mięśniową lub poprawić wydolność.
  • Osobom zdrowym. Jeśli poprzez racjonalne nawyki żywieniowe chcesz zadbać o swoje zdrowie, poprawić samopoczucie, wygląd i podnieść jakość swojego życia.
  • Zapraszamy także osoby, które mają inne problemy lub wątpliwości dotyczące właściwego odżywiania.